Privātuma politika

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā SIA „Ecotrend” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta vietnē. Kad SIA „Ecotrend” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu .

Personas dati

Mēs apkopojam, uzglabājam un izmantojam šādus personas datus:

 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.zavetaji.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai);
 • Informāciju par jebkuriem finanšu darījumiem, kuri notikuši starp Jums vai Jūsu uzņēmumu un SIA „Ecotrend” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos SIA „Ecotrend” izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt SIA „Ecotrend“.

SIA „Ecotrend“ var izmantot Jūsu personas datus, lai:

Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājas lapā www.zavetaji.lv pieejamos pakalpojumus;

 • Pārvaldītu mājas lapu www.zavetaji.lv;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājas lapu www.zavetaji.lv;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Nosūtītu Jums jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājas lapu www.zavetaji.lv.

Informācijas nodošana trešajām personām

SIA „Ecotrend” var atklāt informāciju par Jums jebkuram SIA „Ecotrend” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā.    Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:

 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.zavetaji.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.zavetaji.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.zavetaji.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.


Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu „zavetaji.lv” un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Datu aizsardzība

Datu pārraides kodēts kanāls nodrošina klienta personisko datu un bankas rekvizītu drošību. www.zavetaji.lv mājas lapa atrodas uz serveriem, kas ir droši un aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Mēs izmantojam SSL drošības sertifikātu.

Naudas atgriešana- fiziskām personām.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ iegādātā prece Jums neder (neatbilst Jūsu prasībām), Jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā, saņemot atpakaļ 100% no nomaksātās summas (visu par preci veikto samaksu) saskaņā ar Vispārējo noteikumu 6. punktu.

Iegādātā prece nevar tikt atgriezta, ja tā ir izgatavota saskaņā ar pircēja personīgām prasībām vai arī atbilstoši pasūtītāja nosacījumiem.

Lai atgrieztu preci, nepieciešams iesniegt SIA „Ecotrend” adresētu iesnieguma oriģinālu par preces atgriešanu, kurā jānorāda rēķina numurs, maksāšanas datums, summa, konta numurs, uz kuru jāpārskaita nauda un preces atgriešanas iemesls.

Atgriežamo preci jānogādā SIA „Ecotrend” noliktavā Krustpils ielā 31, Rīgā. Ja preci nav iespējams nogādāt iepriekš norādītajā vietā, ir iespējams pasūtīt transportu preces paņemšanai no Jūsu norādītās adreses, kas ir maksas pakalpojums.

Samaksa par transporta pakalpojumiem netiek atgriezta.

Nauda par atgriežamo preci tiks atmaksāta uz pasūtītāja norādīto kontu 30 dienu laikā (skaitot) no preces atgriešanas brīža.

Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota un tai jābūt oriģinālā iepakojumā.

Citi noteikumi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.zavetaji.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www.zavetaji.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi [email protected]