Kā iegādāties | Piegāde

Žāvēšanas skapjus un iekārtas var iegādāties pēc pasūtījuma. Izpildes laiks līdz 6 nedēļām atkarībā no izvēlētā ražotāja, modeļa un daudzuma.

Lai mūsu mājas lapā iegādātos žāvēšanas skapjus/ iekārtas vai citas preces:

  1. Izvēlēties preci mūsu mājas lapā. Veicot izvēli “Pieprasījums”. Prece tiks saglabātā “grozā” (lapas augšējais labais stūris);
  2. Kad ir veikta preču un aksesuāru izvēle, lūdzu, dodaties uz sadaļu “grozs”;
  3. Aizpildiet pieprasījuma formu. Pieprasījumam var pievienot neierobežotu skaitu produktu. Ja ir nepieciešami papildus pakalpojumi- piegāde, uzstādīšana u.c.. , tad lūdzu komentāros norādiet piegādes adresi un vēlamo pakalpojumu.
  4. Piegādei ir trīs varianti- a) Jūs paņemat no mūsu noliktavas, b) transporta kompānija piegādā “līdz durvīm”, tas nozīmē, ka izraušanu un ienešanu telpās Jūs veicat ar saviem resursiem, c) mēs piegādājam , sanesam telpās un uzstādam.
  5. Mēs saņemsim jūsu pieprasījumu, un sazināsimies ar Jums par pasūtījuma izpildes laiku un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem un izsūtīsim piedāvājumu uz Jūsu e-pastu. Parasti sazināmies 24 h laikā.

Piegāde-  Piegādi veicam visā Latvijas teritorijā un Baltijas valstīs.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu izvēlētā preču daudzuma un piegādes vietas. Detalizētāk par  piegādi un iekārtu uzstādīšanu, lūdzu sazinieties ar mums. Pie piedāvājuma pieprasījuma, lūdzu, norādiet piegādes adresi, mēs sazināsimies ar jums par piegādes izmaksām.
Preces saņemt ir iespējams Krustpils ielā 31, Rīgā. (noliktava DSV termināla teritorijā). Pirms tam vienojoties par preču saņemšanas laiku.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālr. 251580001, vai e-pastu: [email protected]